KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968383
nr 1296 8383
Oidentifierad konstnär. Kvinna med absint. Ej signerad. Olja på duk, 55x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:19:41
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr